top of page

O MNE

Študovala som dizajn, baví ma architektúra, tvorivá činnosť, nové výzvy. Predávam, vyhľadávam, rekonštruujem a renovujem nehnuteľnosti. V silne konkurenčnom prostredí využívam v prvom rade kreativitu a skúsenosti z hand made a  interiérového dizajnu. A hlavne, čo je dôležité je, že ma to baví,  ono je to potom vidieť na odvedenej práci pre klienta. Možno aj vďaka tomu ma to zavialo medzi ľudí v BCas, ktorí to majú rovnako.

Začínala som v interiérovom štúdiu v Bratislave ako dizajnérka. Po 3 rokoch som využila ponuku učiť odborné predmety na strednej umeleckej škole. Po 20 rokoch som túto krásnu prácu opustila a rozhodla som sa pre úplnú zmenu.  Teraz žijem v Kremnici a v tomto regióne pôsobím ako realitný špecialista. Toto historické mesto a okolie poskytuje všetko pre spokojný rodinný život, kultúrne aj športové vyžitie, zdravý vzduch a čistú vodu.

V práci realitného špecialistu využívam skúsenosti z interiérového dizajnu tak, aby Vaša nehnuteľnosť pritiahla tých správnych kupujúcich ako magnet.  Odprezentujem Vašu nehnuteľnosť tak dobre, ako sa len dá.

Zo štandardného "podpíšem, odfotím, vyvesím a čakám" urobím niečo viac. Myslím, že ak realitný špecialista neukáže pridanú hodnotu, majiteľ si to môže predať sám.

Mám okolo seba ľudí, kde každý má svoje miesto - fotograf, kameraman, strihač, copywriter, marketér, finančný poradca, právnik a ďalší, keď ich práve potrebujem sú pripravení pomôcť.  

MÔŽETE MA POČUŤ AJ V RÁDIU

Počúvajte každý pondelok a stredu (o 9:30 v premiére a o 13:30 v repríze) reláciu s odborníkmi, ktorí ponúkajú komplexný prístup - teda všetky dôležité informácie o finančných produktoch a predaji realít - na jednom mieste. Martin Lipták so svojimi kolegami niekoľkoročnou činnosťou dokázali, že vedia pre klientov priniesť tie najlepšie riešenia a teraz ponúkajú svoje hodnotné skúsenosti a znalosti vám, poslucháčom BB FM rádia. V rámci služieb ponúkajú profesionálny prístup a maximálnu ústretovosť voči vám, vašim možnostiam a potrebám.

bb fm.jpg

Pre svojich klientov HĽADÁM

2 izbový byt

ZVOLEN

Rodinný dom

ŽIAR NAD HRONOM

3 izbový byt

KREMNICA

Napísali o MNE

Ďakujem Vám za ochotu aj nad rámec Vašich služieb.

- Peter

bottom of page