top of page
milionovy dom.jpg

EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM
SÁSOVÁ
BANSKÁ BYSTRICA

CENA 999 999 €

V tichej časti Banskej Bystrice do detailu prepracovaný rodinný dom. Prémiové materiály, kvalitný dizajn na mieru, vlastné kino, bar, špičkové kuchyne na mieru, parkovanie pre 6 áut. Doprajte si viac.

POPIS

Ponuka pre náročných! Ponúkame na predaj jedinečnú vilu v jednej z najvyhľadávanejších častí Banskej Bystrice. Táto nehnuteľnosť vyniká nadštandardnými materiálmi , prepracovanými detailmi a dizajnérskymi chuťovkami. Celý priestor je plánovaný a navrhovaný špičkovými dizajnérmi a architektmi. Použité boli TOP materiály a jedinečné doplnky. 3 - podlažná nehnuteľnosť, ktorá ponúka bývanie pre: skutočne veľkú rodinu,dve-tri spriatelené rodiny, viac-generačné bývanie, časť domu na prenájom, bývanie i podnikanie zároveň.

LOKALITA
Rudlová je mestská časť, ktorá ponúka rýchlu dostupnosť do centra v priebehu 5minút. V blízkosti je privádzač na rýchlostnú cestu R1 a tak spojenie s Bratislavou nie je problém vyriešiť za 100minút. DISPOZÍCIA: Rekonštrukciou rodinného domu vznikli 3 jedinečné podlažia, ktoré sú pocitovo i funkčne rozdelené na dennú, nočnú a oddychovo - relaxačnú časť.
Na prízemí dominuje priestranná prepojená obývačka s výstupom na terasu. Kuchyňa s kompletným špičkovým zariadením, krb, relaxačná miestnosť, posilovňa, kúpelňa, šatník a bar.
Barová časť je opäť s prepojením na terasu a dvor. 1.poschodie má 3 spálne, priestrannú kúpelňu, kino miestnosť, lódžiu i terasu. Súčasťou sú dve garáže do ktorých je vstup popod prístrešok na ďalšie štyri autá. 2.poschodie je luxusný 4izbový byt s krbom, šatníkom, terasou i lódžiou.

VÝMERY
Prízemie 153,33 m2, 19,20 balkón 1.posch. 165,61 m2, 5,58 balkón 2.posch. 127,35 m2, 24,89 balkón spolu: 449,29m2 úžitkovej plochy balkóny 49,67

CHUŤOVKY INTERIÉRU
Dizajn interiérov a kvalita detailov je bez kompromisov. Nič sa nenechalo na náhodu a všetko ladí a dotvára jedinečnú mozaiku luxusu. Výrazným prvkom je stena v chodbe s podsvieteným ónyxom.
Rovnako aj v dolnej obývačke je tento exkluzívny prvok ozdobou priestoru. Okrem iného tu nájdete aj ikonickú lampu Arco od Achile Castiglioniho.
Ďalšie jedinečné prvky a materiály: - Orechová a dubová dýha, - travertínové parapety - prírodný kameň v interiérových prvkoch - ušľachtilé materiály - dizajnové komody - dýhované šatníky s osvetlením - vinotéka - luxusné kúpeľne - premyslená dispozícia funkčných zón - veľké okná - prémiové vstavané spotrebiče - americké chladničky - efektné osvetlenie Interiér Vám ochotne podľa Vašich predstáv a najnovších trendov pomôžu zrealizovať Impression Interier a AR design Andrea Rolková, ktorí zabezpečili Homestaging pre fotenie a natáčanie videa našou spoločnosťou.

Fotografie, text a video sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Broker Consulting, a.s. a žiadna ich časť nesmie byť publikovaná a kopírovaná bez jej súhlasu.

GALÉRIA

bottom of page