top of page

Moje SLUŽBY

Robím si svoju prácu najlepšie ako viem, komunikujem ústretovo, transparentne a férovo.

HOMESTAGING

Úprava nehnuteľnosti pred predajom. Cielene na-aranžujem a nadekorujem nehnuteľnosť tak, aby pritiahla záujemcov ako magnet. Využijem pri tom svoje dizajnérske triky, aby sa predaj/prenájom uskutočnil rýchlejšie a za priaznivejšiu cenu. Pre lepšiu predstavivosť nakreslím orientačný pôdorys v grafickom programe.

FINANČNÉ A PRÁVNE SLUŽBY

Pri kúpe nehnuteľnosti vieme pomôcť s jej financovaním, robíme Peniaze-Reality-Spolu. Vybavím všetky byrokratické zákonné náležitosti , s našou firemnou podporou - prevod nehnuteľnosti ( zmluvy, kataster ), poplatky, prepis energií,  a vy si ušetrený čas môžete užívať podľa vlastných predstáv. 

 FOTOGRAFIE A VIDEO

Na internete predáva dobrá fotografia. Využijem preto služby profesionálneho fotografa a jeho šikovnosť pri úprave fotografií a videa. Video je vynikajúci nástroj pre získanie viacerých záujemcov a výrazne zvýši sledovanosť realitnej ponuky a počet záujemcov. Prezentuje atmosféru prostredia a poskytne lepší obraz o interiéry a exteriéry nehnuteľnosti pre klienta.

RENOVÁCIA, RE-DESIGN

Zúročím skúsenosti z hand made a interiérového dizajnu priamo na mieru. Staré nábytky majú veľký potenciál v súčasnom interiéry. Pomôžem Vám ich zrenovovať.  Staré ošumelé interiéry oživím a zatraktívnim na nepoznanie, až sa budete čudovať, prečo vlastne tak pekný domček, či byt predávate.

COPYWRITING A MARKETING

Je jeden zo základných elementov efektívneho marketingu. Je to štylisticky, gramaticky správny a príťažlivý text na propagáciu.... napr. nehnuteľnosť. Ponuky uverejňujeme na všetkých relevantných portáloch v SR, predaj podporujeme online marketingom, platenými príspevkami.

OBHLIADKY

Niekedy viacpočetné a často zbytočné. Obhliadky sú jedným zo základných elementov úspešného predaja.  Ani všetko horeuvedené by nezabralo, keby som nevedela umocniť celkový dojem z nehnuteľnosti priamo na mieste a poskytnúť kupujúcim pozitívny zážitok, ústretovosť a férový prístup.

Viete čo je PROVÍZIA a na čo je použitá ?

Je to rozpočet určený na úspešný predaj Vašej nehnuteľnosti a zahŕňa uvedené služby.

bottom of page